PORTIERKLOCKA / KASSADISKKLOCKA, mässing, 18/1900-tal.

518744. PORTIERKLOCKA / KASSADISKKLOCKA, mässing, 18/1900-tal.

Fot i form av ekblad och ekollon, höjd 13 cm.

Bruksslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, patina.

Antal besök: 829