PARTI DIVERSE, bland annat ikon, Ryssland, 1800/1900-tal.

518737. PARTI DIVERSE, bland annat ikon, Ryssland, 1800/1900-tal.

Taklykta, mässing.
Ikon, höjd ca 12,5 cm.
Hänge, skuren dekor, höjd ca 7,5 cm.
2 st plaketter, krusifix, höjd ca 16,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taklykta, mässing.
Ikon, höjd ca 12,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 370