BERGERER, ett par, rokokostil, 1900-tal.

518736. BERGERER, ett par, rokokostil, 1900-tal.

Rygghöjd 96, bredd 70, sittdjup 54 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Smärre slitage tyg armstöd samt en mindre mycket svag fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 658