GOLVARMATUR, 1930-tal.

GOLVARMATUR, 1930-tal.
51871. GOLVARMATUR, 1930-tal.

Med beige skärm. Längd 180 cm, bredd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
51871. GOLVARMATUR, 1930-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 121