KOSKÄLLOR, 3 st. mässing, 18/1900-tal.

518702. KOSKÄLLOR, 3 st. mässing, 18/1900-tal.

En med läder band, höjd 10-14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 172