NATTDUKSBORD, jugend, 1900-talets början.

51869. NATTDUKSBORD, jugend, 1900-talets början.

Delvis vitmålat. Längd 34, bredd 30, höjd 75 cm.

Slitage, färg delvis borttagen. nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 012