TAKLAMPA, plåt, etiekttmärkt Lorentzons, 1900-talets andra hälft.

518670. TAKLAMPA, plåt, etiekttmärkt Lorentzons, 1900-talets andra hälft.

Diameter ca 42 cm.

Slitage, smärre buklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 42 cm.

Slitage, smärre buklor.

Antal besök: 570