VRILSKÅL, björk, signerad och daterad 1992.

518657. VRILSKÅL, björk, signerad och daterad 1992.

Ljus, obehandlad björk. Längd 36,5, höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 054