KARAFF, kristall, 1900-tal.

KARAFF, kristall, 1900-tal.
518654. KARAFF, kristall, 1900-tal.

Rutslipad dekor. Höjd 24 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rutslipad dekor. Höjd 24 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 356