KARMSTOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

518642. KARMSTOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Paret karmstolar i gustaviansk stil med röd och vit klädsel
Höjd 98 cm
Sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 98 cm
Sitthöjd 44 cm.

Antal besök: 478