ARMBAND SILVER 835 SOLID.

ARMBAND SILVER 835 SOLID.
518603. ARMBAND SILVER 835 SOLID.

Elegant armband tillverkat i 835 silver och stämplat.
Brett armband med stor rörlighet och bärkomfort, satin-färdigt i mitten och polerade kanter.
Med central handgravering i blommig och geometrisk design.
Armband med integrerat tungspänne och säkerhet åtta att öppna.
Längd 19 cm, bredd 1,5 cm, vikt 34,5 gram.

Mycket gott skick, kontrolleras av en mästare guldsmed och professionellt och försiktigt rengöras.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inter-Arte
Antal besök: 685