J MÜCK. Tyskt landskap. Olja på pannå. Signerad J Mück och daterad 1869.

51858. J MÜCK. Tyskt landskap. Olja på pannå. Signerad J Mück och daterad 1869.

21x30 cm.

Mindre färgavfall i vänstra nedre hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

21x30 cm.

Antal besök: 1 231