TAKLAMPA, metall, glas, 1940/50-tal.

518552. TAKLAMPA, metall, glas, 1940/50-tal.

Höjd ca 60 cm.
Diameter ca 58 cm.
Stomme i metall, plafond i matt glas med dekorationer, 3 Ljuspunkter, blad och droppstensglas.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.
El bör gås igenom.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 60 cm.
Diameter ca 58 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.
El bör gås igenom.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 461