PARTI NYSILVER, mestadels bestick, bland annat AG Dufva, CG Hallberg och GAB.

51855. PARTI NYSILVER, mestadels bestick, bland annat AG Dufva, CG Hallberg och GAB.

Kaffekanna, shaker GAB, plunta, uppläggningsbestick CG Hallberg, diverse bestick bland annat AG Dufva.

Monogram. Slitage. Enstaka bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 205