Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
JOY MOYSE. "Hobby Drive Clovelly N Devon". Akvarell. Signerad J Moyse och daterad 1909.
51848. JOY MOYSE. "Hobby Drive Clovelly N Devon". Akvarell. Signerad J Moyse och daterad 1909.
18x14 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
18x14 cm.
Garpenhus Auktioner
672