LEKSAKER, 2 st, plåt, 1900-tal, Japan.

518425. LEKSAKER, 2 st, plåt, 1900-tal, Japan.

Katt, plåt, längd 13,5 cm, höjd 7 cm.
Hus, plåt/plast, längd 17 cm, höjd 9 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 285