PIANOPALL, trä, omkring sekelskiftet 18/1900.

518398. PIANOPALL, trä, omkring sekelskiftet 18/1900.

Snurrbar sits. Höjd ca 42-60 cm.

Slitage, skador, repor, färgavfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 380