HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal.

HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal.
518397. HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Höjd 81 cm. Bredd 30 cm. Längd 78 cm.

Åldersrelaterat slitage, maskstungen. Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 435