518339. MÖBLER, 6 delar, stolar och bord, 1900-talets första hälft.
Tre stolar (2+1), och tre bord. Målade respektive fanerade med lövträ. Bordens höjd ca 65-72 cm.
Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Fanerskador. Färgbortall. Ett bord med slagen skiva.