MÖBLER, 6 delar, stolar och bord, 1900-talets första hälft.

518339. MÖBLER, 6 delar, stolar och bord, 1900-talets första hälft.

Tre stolar (2+1), och tre bord. Målade respektive fanerade med lövträ. Bordens höjd ca 65-72 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Fanerskador. Färgbortall. Ett bord med slagen skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 347