SNAPSGLAS, Silver och glas. Tage Göthlin, Tesi Göteborg 1964 och Skrufs glasbruk.

518328. SNAPSGLAS, Silver och glas. Tage Göthlin, Tesi Göteborg 1964 och Skrufs glasbruk.

Silvervikt ca 80 gram, blågrått glas, 4 glas etikettmärkta, stämplade undertill, höjd ca 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 492