BORDSLAMPA, glas, Art Deco, sannolikt Ture Berglund, Skansen, 1930/40-tal.

518276. BORDSLAMPA, glas, Art Deco, sannolikt Ture Berglund, Skansen, 1930/40-tal.

Innefattade glasbubblor i glasmassa. Höjd 20 cm exkl. lampfäste.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 067