SILVER, 2 delar, Moskva Ryssland, 1900-talets första del. Tot vikt 79 gram.

51823. SILVER, 2 delar, Moskva Ryssland, 1900-talets första del. Tot vikt 79 gram.

Graverad dekor. Båda med samma mästarstämpel.
Tång längd 14 cm.
Sked, längd 17 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tång längd 14 cm.
Sked, längd 17 cm.

Slitage.

Antal besök: 573