GUSTAV ADOLF FAHLE. olja på pannå, signerad och daterad -52.

518169. GUSTAV ADOLF FAHLE. olja på pannå, signerad och daterad -52.

"Vinterdag inre hamnen Norrköping". Ca 23 x 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 466