BORDSLAMPA, glas, metall, troligen Flygfors, 1900-tal.

518143. BORDSLAMPA, glas, metall, troligen Flygfors, 1900-tal.

Höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 231