STOLAR, 6 st, rokokostil, Svensk möbelindustri, 1900-tal.

518142. STOLAR, 6 st, rokokostil, Svensk möbelindustri, 1900-tal.

Balusterformad rygg, kopplade ben, lös stoppad sits.

Bruksslitage. Färgbortfall, smärre fläckar. En stol ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 639