PARTI TENN,barock,rokoko,1700-1900-tal.

518140. PARTI TENN,barock,rokoko,1700-1900-tal.

Barockljusstake höjd 16,5 cm.
Rokokofat 2 stycken diameter 23 cm.
Fat 1775, diameter 21 cm.
Stort fat, diameter 35 cm.
Ljusstake höjd 11 cm.

ålders samt bruksslitage. Bucklor ,Bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Barockljusstake höjd 16,5 cm.
Fat 1775, diameter 21 cm.
Stort fat, diameter 35 cm.
Ljusstake höjd 11 cm.

Antal besök: 569