NATTDUKSBORD, ett par, rokokostil, Svensk möbelindustri, 1900-tal.

518130. NATTDUKSBORD, ett par, rokokostil, Svensk möbelindustri, 1900-tal.

Lådor, vitmålade, längd ca. 50, bredd 33, höjd 59 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 604