JEAN CORDET. Parismotiv, olja på duk, signerad.

518126. JEAN CORDET. Parismotiv, olja på duk, signerad.

Bildstorlek ca 33 x 40 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek ca 33 x 40 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 8 975