SITTGRUPP, 3 delar, rotting/bambu, ett par stolar + bord med glasskiva, 1960/70 tal.

518053. SITTGRUPP, 3 delar, rotting/bambu, ett par stolar + bord med glasskiva, 1960/70 tal.

Stolar, höjd 87 cm, bredd 56 cm.
Bord höjd 55 cm, diameter 55 cm.

Skador vid ben (rotting släppt) på 1 stol.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 429