SKEDAR, 3 + 2 + 1 +1 st, silver, Moskva Ryssland, 1900-talets första del. Tot vikt.

51805. SKEDAR, 3 + 2 + 1 +1 st, silver, Moskva Ryssland, 1900-talets första del. Tot vikt.

Längd 13,5 - 21 cm. Samma mästare på samtliga skedar.

Monogram. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monogram. Slitage.

Antal besök: 920