BUFFE/SIDEBOARD, nyklassicism, 1920-tal.

518024. BUFFE/SIDEBOARD, nyklassicism, 1920-tal.

Swedish grace.

Fällbar lucka samt två utdragslådor.

Längd 101 cm. Bredd 51 cm. Höjd 85 cm.

Enligt inlämnaren är detta ett arbete av Carl Malmsten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Swedish grace.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 131