SÄNGAR, ett par, rokokostil, Svensk möbelindustri, 1900-tal.

518004. SÄNGAR, ett par, rokokostil, Svensk möbelindustri, 1900-tal.

Målat trä. Ca. 200x95 cm vardera.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 600