SERGEY RUDNEV, (1956 - ). Modell. Olja på duk. Ryssland. Signerad S P och daterad -02.

51796. SERGEY RUDNEV, (1956 - ). Modell. Olja på duk. Ryssland. Signerad S P och daterad -02.

39x26 cm
Utbildad på Repin Akademin i St: Petersburg, Ryssland.

Gör en kostnadsfri värdering!

39x26 cm

Antal besök: 2 211