KANDELABER, mässing, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt.

517905. KANDELABER, mässing, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt.

Stomme av mässing, urna och sockel av sten, höjd 70 cm.

Bruksslitage. Toppen lite sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 830