KAMEROR, samt kikare,9 delar, 1900-talets mitt.

517887. KAMEROR, samt kikare,9 delar, 1900-talets mitt.

Kamera, Movikon 8
Kikare, Carl Zeiss 8 x 30
Kamera, Ziess Ikon Nettar
Kamera, Oidentifierad
2 Kameror, Zeiss Ikon Cocarette
Kamera, Kodak Brownie
Kamera, Kodak Six-20
Kamera, Zeiss Ikon
2 stycken utan fodral.

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgångna i sin helhet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kamera, Movikon 8
Kikare, Carl Zeiss 8 x 30
Kamera, Ziess Ikon Nettar
Kamera, Oidentifierad
Kamera, Kodak Brownie
Kamera, Kodak Six-20
Kamera, Zeiss Ikon
2 stycken utan fodral.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 458