VITRINSKÅP, med skrivklaff, engelsk stil, 1900-tal.

517795. VITRINSKÅP, med skrivklaff, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 85, djup 48, höjd 195 cm.

Slitage, repor och smärre fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 379