CORNEILLE, färglitografi, "Vol allègre des oiseaux", signerad 1960 och numrerad 2/50.

517788. CORNEILLE, färglitografi, "Vol allègre des oiseaux", signerad 1960 och numrerad 2/50.

38 x 30 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 30 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 732