Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Grafik
CORNEILLE, färglitografi, "Vol allègre des oiseaux", signerad 1960 och numrerad 2/50.
517788. CORNEILLE, färglitografi, "Vol allègre des oiseaux", signerad 1960 och numrerad 2/50.
38 x 30 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 30 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
638