GOLVVAS, glas/metall, 1900-tal.

517770. GOLVVAS, glas/metall, 1900-tal.

Golvas på fot, med skaft av vitmetall, vas av glas höjd 25,5 cm, totalhöjd 101 cm.

Bruksslitage. Märken och repor på foten. Nagg på glasvasen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 715