SEKRETÄR MED STENSKIVA, olika träslag, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

517677. SEKRETÄR MED STENSKIVA, olika träslag, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Höjd 120 cm
Bredd 96 cm
Djup 42 cm.

Bruksslitage
Mindre märken
Mindre fanérsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 cm
Bredd 96 cm
Djup 42 cm.

Bruksslitage
Mindre märken
Mindre fanérsläpp.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 648