LITOGRAFI 1800-tal.

LITOGRAFI 1800-tal.
517658. LITOGRAFI 1800-tal.

Okänd konstnärslitografi efter ett barnporträtt från 1400-talet Inramad bakom glas. Inskriven på baksidan
Mått med ram 32,5 x 21,5 cm.

Behövs. Ramen är stött.

Gör en kostnadsfri värdering!
517658. LITOGRAFI 1800-tal.

Mått med ram 32,5 x 21,5 cm.

Behövs. Ramen är stött.

Antal besök: 587