TAVLOR, 2 stycken, akvarell samt litografi.

517504. TAVLOR, 2 stycken, akvarell samt litografi.

Akvarell, "Döderhultarn", Ernstt G Ahlin, daterad -52, 20 x 29,5 cm.
Litografi, "Lilla Torget Oskarshamn", Claes Folcker, 13/100, 30 42 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 563