CURT SJÖBERG. Gouache, segelbåt, signerad samt daterad 1973.

517422. CURT SJÖBERG. Gouache, segelbåt, signerad samt daterad 1973.

47 x 67 cm.

Smuts samt fläckar.

Curt Sjöberg (1911–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 67 cm.

Smuts samt fläckar.

Curt Sjöberg (1911–1987)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 397