BORDSVÅG, järn och marmor, 5 kg, 18/1900-tal.

517403. BORDSVÅG, järn och marmor, 5 kg, 18/1900-tal.

Grönmålat gjutjärn, vågplatta i marmor. Längd 49 cm.

Bruksslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, patina.

Antal besök: 411