CAMILLA PYK. Ansikte, färglitografi, signerad samt numrerad 21/260.

517357. CAMILLA PYK. Ansikte, färglitografi, signerad samt numrerad 21/260.

Bildyta ca 37,5 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 37,5 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 684