TELEFON, Jydsk telefon aktieselskab, 1900-talets första hälft.

517287. TELEFON, Jydsk telefon aktieselskab, 1900-talets första hälft.

Plåt och trä. Höjd ca. 70 cm.

Bruksslitage. Sprickor, färgbortfall. Sladd trasig. Bit på baksida lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåt och trä. Höjd ca. 70 cm.

Antal besök: 971