FAT, porslin, Eugen Trost, "Meissenblom" Gefle, 1950-tal.

517268. FAT, porslin, Eugen Trost, "Meissenblom" Gefle, 1950-tal.

Fat i porslin med blå dekor av blommor.
Märkta GEFLE Trost 1951.
Längd 50 cm.
Bredd 35 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta GEFLE Trost 1951.
Längd 50 cm.
Bredd 35 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 691