MARTIN LIDSTRÖM. Kvinnostudie, olja på duk, monogramsignerad ML 63.

517204. MARTIN LIDSTRÖM. Kvinnostudie, olja på duk, monogramsignerad ML 63.

78 x 92 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

78 x 92 cm.

Antal besök: 3 092