STEREO, 4 delar, Beomaster, Bang Olufsen, 1960-tal.

517172. STEREO, 4 delar, Beomaster, Bang Olufsen, 1960-tal.

Radiomottagare 2 st, Beomaster 1400 samt Beomaster 1000, längd ca 41 resp. 50,5 cm, högtalare 1 par beovox 500, höjd ca 28 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 2 218