SÄNGAR, 1 par, järn, 1900-talets första hälft.

51717. SÄNGAR, 1 par, järn, 1900-talets första hälft.

Vitmålade. Bäddmått ca 197 x 75 cm.

Slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och färgbortfall.

Antal besök: 2 693