Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
LENNART TJERNBERG. Komposition, blandteknik på duk, monogramsignerad samt daterad 07.
517168. LENNART TJERNBERG. Komposition, blandteknik på duk, monogramsignerad samt daterad 07.
Ca 73 x 60 cm.
Märken.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 73 x 60 cm.
Märken.
Auktionshuset Kolonn
744